Yurt içi ve Yurt dışı

Gayrimenkul Proje Satışları

KUSURSUZ PROJE YÖNETİMİ

FCC Proje Yönetim, sahip olduğu tecrübe ve birikimi çok hassas değerlendirdiği etik değerler çerçevesinde, sektördeki tüm geliştiricilerle paylaşmak üzere proje yönetim hizmetleri sunmaktadır.

2005 yılından bu yana uzmanlaştığı büyük ölçekli tüm gayrimenkul projelerinde, satış ofisi tasarımı, projeye özel konsept geliştirme, yurtiçi ve yurtdışı satış-pazarlama strateji ve süreçlerinin oluşturularak uygulanması ile teslim ve teslim sonrası süreçler de dahil olmak üzere tüm aşamaları başarı ile yönetmiştir.

Arena Nüans
gunesli homes
1-19 (1)
1-19 (1)

Satış ve pazarlama kökenli profesyonel ekibin bir araya gelmesi ile bugüne kadar hizmet verdiği 30’un üzerindeki nitelikli konut ve ticari gayrimenkul projesinde 23.000’den fazla bağımsız bölümün tüm proje yönetim süreçlerini 360° bakış açısıyla tamamlayarak sektördeki deneyim ve gücünü ispatlamıştır.


FCC Proje Yönetim, müşteri odaklı yaklaşımı temel alarak oluşturduğu farklı ve alternatif pazarlama çözümleri sayesinde, sahip olduğu satış kapasitesi ile gayrimenkul sektöründe kısa zamanda adından söz ettirmeyi başarmış bir proje danışmanlık şirketidir.

Hizmetlerimiz Keşfedin

Satış Öncesi Hizmetleri

Satış ve Pazarlama Hizmetleri

Uluslararası Satış ve Pazarlama Hizmetleri

Ticari Gayrimenkul Satış ve Kiralama Hizmetleri

Satış ve Teslim Sonrası Hizmetleri